Windows 10 ilk yıldan sonra yine bedava mı olacak?

0 oy
0

Microsoft'un açıklamalarına göre Windows 10, bugüne kadar yapılan en iyi Windows sürümüymüş. Bir sürü kolaylığı yanında getiriyor, yaptıkları açıklamalara göre. Ayrıca tüm windows yüklü bilgisayarlar 29 temmuz 2016'ya kadar ücretsiz olarak Windows 10'a yükseltilebiliyor. Fakat benim aklıma birşey takılıyor. Bu tarihe kadar bilgisayarı ücretsiz olarak Windows 10'a yükselttik diyelim. 1 yıl sonrasında ya da ilerleyen zamanlarda bunun için herhangi bir ücret ödeyecek miyiz?

CEVAPLAR (1)

  • 0 oy

    Microsoft yetkililerinin açıklamalarına göre, 29 Temmuz 2016'ya kadar işletim sistemlerini Windows 10'a yükseltenler ömür boyu herhangi bir ücret ödemeyecekler.

    Ama o tarihe kadar yükseltmez iseniz, Windows 10'a ancak bir ücret ödeyerek sahip olabilirsiniz.

    Bilgisayar donanımınız Windows 10 için uygunsa, kesinlikle bu fırsatı kaçırmamalısınız. Windows 10, normal kullanımdan, işe, oyuna ve eğlenceye kadar tam bir multimedya deneyimi sunacak. Ayrıca tüm cihazlarınızda bağlantılı bir şekilde kullanabileceksiniz. 

    Şöyleki duyduğum bir özelliği aktarayım; bazı XBOX ONE oyunlarını bilgisayarınıza aktarıp, orada da oynayabileceksiniz. Olmaz öyle şey demeyin, olacakmış ;)

Cevap Verin

Bu soruya cevap verebilmek için üye girişi yapmalı ya da kayıt olmalısınız.

Şikayet Sebebiniz :
Cevabı silmek istediğinizden emin misiniz?
E-posta Adresiniz :
Şifreniz :
Facebook ile Giriş Yapın!

Hemen sormak veya cevaplamak için bize katılın!

Çıkış yapmak istediğinizden emin misiniz?

Evet Hayır