Gizlilik Politikası

Hemensor.com web sitesinden, soru sorma, cevap verme, diğer kullanıcıların soru veya cevaplarına puan verme işlemleri yapılmaktadır. Kullanıcılara daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerin saklanması ve kullanılması gerekmektedir.

Hemensor.com web sitesine üye olurken girilen bilgilerin güvenliğinin sağlanması için gereken önlemler alınmıştır. Site ziyaretçileri ve üyelerimizden istenen bilgiler hiçbir şekilde üçüncü şahıslar ile paylaşılmamakta, ticari bir amaç olarak kullanılmamaktadır.

Kişisel bilgileriniz sadece; yasal mercilerden bu yönde bir talep oluşması halinde veya Hemensor.com web sitesinin haklarını korumak ve savunmak amacıyla üçüncü şahıslara açılır.

Hemensor.com web sitesinin gizlilik politikası hakkında daha fazla bilgi almak, sitemizle ilgili görüş ve eleştirilerinizi bildirmek için iletişim sayfasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Gizlilik Politikası, zaman içinde Hemensor.com tarafından güncellenebilir. Kullanıcıların, hemensor.com web sitesine her giriş yaptığında Gizlilik Politikasını incelemeleri önerilir.
E-posta Adresiniz :
Şifreniz :
Facebook ile Giriş Yapın!

Hemen sormak veya cevaplamak için bize katılın!

Çıkış yapmak istediğinizden emin misiniz?

Evet Hayır